fbpx

Proč?

Představte si svět kde lidé dělají věci které je baví, protože mají dostatek odvahy vystoupit z řady. Svět kde se lidé cítí jako Bozi, kteří tvoří vlastní realitu a odpovědně přijímají každý aspekt svého života jako svoje dílo. Svět bez výmluv a obviňování. Svět plný soucitu a pochopení, ne proto že musíme něco spolknout, ale proto že volíme odpuštění, jako cestu která nás vnitřně nejvíce posílí. Svět kde lidé neztrácí sílu malichernými souboji o “principu”, ale s otevřeným srdcem uznávají že pravda může být velmi relativní. To je naše proč! Toužíme po světě, kde lidé příjmou odpovědnost za stav svých vztahů, svého zdraví, ale i životního prostředí. A začnou tento svět vědomě měnit a přetvářet k lepšímu místu pro život.

Jak?

Přechody přes žhavé uhlíky se dělají mnoha způsoby a z mnoha důvodů. U nás používáme oheň jako metaforu. Jako metaforu k tomu co všechno v životě lze nebo (ne)lze. Ať už jste přes oheň v minulosti prošli nebo ne, vezmeme vás na výjimečnou cestu vstříc úspěchu a bohatému naplněnému životu.

Chůze po žhavém uhlí pomáhá budovat vnitřní sílu, rozhodnost a odpovědnost v našich životech. Pokořit a ovládnout svoje strachy je umění, které změní váš život od základu.

Co?

Na našich akcích se setkáte s mnoha technikami které vás vrátí k sobě a postaví do středu svého světa jako tvůrce. Přechod přes žhavé uhlíky je jenom jednou cestou extrémní spirituality které praktikujeme. Máme pro vás celý arzenál který vás naučí jak pracovat se strachem. Setkáte se s lámáním šípů o krční jamku, ohýbáním roxorů či lžic, lámáním prken i cihel holou rukou a mnoho dalšího… extrémního… Ale kdo chce žít jako tvůrce potřebuje sílu tvůrce na vlastní kůži poznat. 

Jdu do toho! Kdy je nejbližší akce?