fbpx

“Rozvoj osobnosti a vnitřní síly vede ke šťastnému životu.”

cywe

Změny

Ať už potřebujete prozkoumat Vaše současné možnosti, nebo se musíte v situaci rozhodnout, připravit se na změnu nebo přechod, nebo potřebujete podporu ve velké životní změně či náročných časech ve vašich vztazích. Pomohu Vám objasnit přesně to, co chcete, a pomohou vám provést změnu. Pomohu Vám nalézt sílu a potenciál o kterém ještě nevíte.

Vztahy

Úspěšné vztahy jsou klíčem k šťastnému, uspokojujícímu a úspěšnému životu pro nás všechny. Osobní konzultace je skvělý způsob, jak Vám mohu pomoci rozvíjet své interpersonální dovednosti. Zjistíme spolu, kým a jak chcete být ve Vašich vztazích a pomůžu Vám najít nové způsoby, jak být úspěšnější ve vztazích ať už partnerských, osobních nebo obchodních.

Rovnováha

Dosažení skutečné rovnováhy v životě je jak umění, tak věda.  Jedna z největších výhod, kterou vám v osobních konzultacích mohu poskytnout při dosažení vaší verze vyváženého života je vedení a podpora k tomu, aby jste se naučili být selektivní a cítili se přitom v bezpečí a “na koni”.  Zvyšte kvalitu svého času doma, v práci, s rodinou a blízkými.

Sebevědomí

Nejdůležitějším vztahem ze všech je vztah k sobě. Uzdravit svůj niterní dialog, naučit se sebelásce a zdravému respektu k sobě, naučit se odpouštět si svoje činy, které považujeme za chyby. To vše jsou kroky, kterými Vás provedu na cestě k sebevědomému jedinci, kterým chcete být. 

1800 Kč za sezení / 90 minut