fbpx

Marie

Mezinarodně certifikovaná instruktorka firewalku, terapeutka SRT, NLP a Hypno koučka. Ale hlavně žena, máma a manželka přinášející hlubkou spiriutalitu do běžného života. 

Narodila jsem se v první polovině osmdesátých let do běžné dělnické rodiny na východním Slovensku, jako druhé dítě ze šesti, nejstarší dcera.

Život se se mnou od  začátku moc nemazlil. 

Neměli jsme moc peněz, vlastně jsme jich měli hodně málo, takže jsem mnohdy neměla ani svačinu do školy a oblečení jsem recyklovala po svém starším bratrovi, což vyvolávalo agresi u mých spolužáků a šikany jsem si tedy užila víc než dost. Vytvořila jsem si proto svůj vlastní svět. Svět, který byl plný snů a mystiky.

Snů o tom, jak se jednou nebudu stydět říct svoje jméno nahlas, jak se jednou nebudu bát být sama sebou.

Tehdy jsem ale ještě netušila co to vlastně být sama sebou znamená a kým ve skutečnosti jsem. To mi došlo až o hodně později.
Na duchovní cestu jsem se vrátila ve svých 24 letech kdy jsem i přes veškerou snahu “vymazlit” svůj vnější svět, byla uvnitř bolavá, hluboce zraněná a nešťastná a spustila se takzvaná temná noc duše.
V této době jsem dělala všechno proto, abych se z toho dostala a pochopila svůj život, svoji cestu. Spojila se se mnou velmi mocná šamanská bytost, která mě učila používat energii z mých rukou, lucidně snít, astralně cestovat a mnoho jiných mocných technik.

Cítila jsem že šamanská cesta mě volá a láká, avšak v té době jsem chtěla prožít skutečnou lásku. A tak jsem se otočila zády a začala pracovat na přitahování své spřízněné duše. A povedlo se . Poznala jsem sveho muže úžasným magickým způsobem, vzali jsme se, založili naše Centrum terapie tmou a záhy jsem otěhotněla a narodil se náš syn.
Porod se nepovedl dle mých představ a spustil ohromnou poporodní depresi která trvala celých 8 měsíců.

Doba kdy jsem se každičký den dívala z okna a přemýšlela jestli nebude pro všechny lepší když skončím mě přivedla zpět k mému průvodci. Moje první kroky vedli do ohně. Po výcviku instruktora Firewalku se mi ulevilo a už jsem se nechtěla zabít, ale konec to zdaleka nebyl. Navíc moje pocity nebyli vůbec objektivní. Naopak, člověk s mým životem si neměl na co stěžovat. Hojnost, milující muž, naprosto zdravý a krásný syn, naplňující práce…
Moje další kroky vedli směrem k bretariánstvi. Prošla jsem 4 měsíčním programem kde jsem zažila přesně to co jsme potřebovala. Vzpomněla jsem si na to kým jsem.

Jaké bylo moje překvapení když se můj šamanský průvodce objevil uvnitř mého srdce a jeho tvář byla najednou má… Když kundalini energie vystřelila od mě kostrče tak moc že jsem měla na hlavě dva dny bouli…
Rozhodla jsem se že se nechci učit o šamanismu z knih, že si chci vzpomenout na skutečné rituály, ne ty předávané a upravené, a tak se děje.

Vše co zažijete na mých seminářích vychází z hlubin moudrosti staré civilizace ze které jsem vzešla a nyní se probouzí v mojí DNA.
Tímto procesem pořád procházím a je velmi intenzivní, některé ze svých prožitků sdílím v sekci články.

Těším se na setkání s těmi z vás které volá tato cesta.

S láskou a vděčností Marie <3

 

A kdy jsi naposled TY udělal něco poprvé?

Vašek

Můj Mr. Fantastic

Technická podpora a správa všeho co pro Vás děláme.