fbpx

Cecilie Nagy, Virruální architektka ve společnosti Cecilie D.O.M.A.

Firewalking pro mě znamenal velký pokrok k získání sebedůvěry a tím i upevnění si svých znalostí a vědomostí. Můžu teď dát více energie do své práce a jsem odhodlaná být více výkonnější do svých úkolů které mám před sebou. Děkuji Márii Krejčíkové za skvělé vedeni a profesionalitu.

Dominik Plešinger

www.plesinger.com

Celkem nedávno jsem si o lidech co chodí po žhavém uhlí myslel své a najednou jsem jedním z nich? Je potřeba rozšiřovat komfortní zónu a tohle byl zatím ten nejlepší koktejl emocí. Chceme zase!

Erika Čákorová

www.erikacakorova.cz

Úžasná a slovy nepopsatelná zkušenost, kterou doporučuji všem, kteří chtějí svou práci (i život a vnímání) posunout kupředu. Firewalking mi přinesl spoustu uvědomění, pochopení a motivace do dalších akcí. Děkuji, že jsem ho mohla absolvovat práve pod profesionálním vedením Marie a věřím, že jsem ho nezažila naposledy.

Marek Martinez

masér

maramalej

Netušil jsem, ze musím projít peklem abych se zbavil svého strachu , aneb skvělá zkušenost chodit po žhavých uhlících. Velké diky patří Marii a Vaškovi, kteří akci pořádali, jelikož jsem si uvědomil, že pokud chci, zvládnu vše a že každá překážka která se jeví jako něco velkého je jen malý kamínek na naši cestě

Júlie Hykšová

učitelka

Všechny akce, které jsem s Marií zažila, stály za to! Ale firewalk byla jedna z těch, které vás v životě posunou o velký kus dál… Dokážete totiž něco, o čem je váš rozum přesvědčený, že není možné! Marie je úžasná žena, ale v tu chvíli jste to jen a jen vy, kdo v sebe uvěří natolik, že zvládne i nemožné. Od té chvíle jsem si jistá, že když jednou projdete ohněm, zvládnete cokoliv. Zbývá už jen říct – děkuji ti, Marie, že dáváš do své práce srdce i duši.

Lukáš Adámek

Konzultace s Marií mi dala nový pohled na moji aktuální životní situaci, pomohla mi uvědomit si chybné vzorce myšlení a nasměrovala mě na správnou cestu vedoucí k vyřešení mých problémů. Marie je upřímná a otevřená a nebojí se poukázat na jádro problému a jeho možné řešení. Zapůsobila na mě jako velký motivátor a uklidňující element.