fbpx

Šamanský firewalking 11.1. 2o.

Nastartujte nový rok nezapomenutelným způsobem

Přiďte zažít šamanský firewalking s kakaovou ceremonií a nastartovat tak nový rok 2020, který bude nepochybně TRANSFORMAČNÍ pro všechny z nás. Celodenní akce od 10.30 do 21.00 (s přestávkou na oběd) kde vás provedeme k setkání se silovým zvířetem, kakaovou ceremonií a nakonec OHNĚM. Ale nejdůležitějši ze všeho je že probudíte svoji vnitřní sílu a vkočíte tak do roku 2020 v naprosté sebejistotě, plní odvahy a síly dosud nepoznané.

KDY?

11.1.2020

Od 10.30

KDE?

Kolaje

Vstupenky

1290 Kč

Co všechno zažijete?

Vytvoření a vyslání vize pro rok 2020

Šamanským způsobem vytvoříme vizi nového roku a vyšleme jí do vesmíru. Také spálíme vše co nám již  neslouží a vrátíme tyto energie Matce Zemi.

Tanec se šamanskými bubny

Extatický tanec se šamanskými bubny ve vás probudí nepoznanou sílu a odvahu. Otevírá vnitřní vhledy a pomáhá spojit se se srdcem Země i Zdroje.

Ceremonie s šamanským kakaem

Kakao je mocný léčitel, který má potenciál otevřít vaše srdce a pomoci v hlubokém emocionálním uvolnění. Proto kakaový obřad přidávám ke všem svým firewalkům. Ve chvílích, kdy se noříte do hlubin svého strachu je důležité, aby porozumění nepřišlo jenom skrze práci s myslí, ale dostalo se do hloubky vašeho srdce.

Ohýbání roxorů o krční jamku

Prastarý indiánský rituál lámání šípu spočíval v tom že si mladý muž opřel o krční jamku hrot šípu a jeho druhou stranu opřel o strom, poté se plnou váhou opřel o šíp a místo toho aby se probodnul = šíp se roztříštil na kousky. Ohýbání oceli (ano 1 cm tlustý roxor) o krční jamku se  může jevit jako bláznivé, ale je to posilující a hlavně dosažitelné. Každá z aktivit kterou budeme provozovat v sobě nese silnou metaforu vnitřní síly a překonání překážek, ať už v běžných aktivitách nebo na naší duchovní cestě.

Lámání dřevěných desek a cihel holou rukou.

Když máte před sebou prkno o tloušťce stolu, nebo cihlu ze které se staví domy, a vašim úkolem je jí prorazit, tento úkol se může jevit nadlidský. O to však větší je váš pocit vniřní síly, když se vám to podaří. A ano i toto je možné!

chůze po střepech

Střepy jsou pro mnoho lidí ještě strašidelnější než žhnoucí uhlíky. Jsou to však mocní učitelé, kteří nás učí tomu, bez čeho prakticky nelze v životě uspět a to naprosté přítomnosti.

chůze po žhavém uhlí

Když procházíte kobercem ze žhavých uhlíku o teplotě bezmála 700 ° C, pocítíte energii a sílu ohně, pochopíte, jak moc jsme omezeni nepotvrzenými domněnkami a programy, které jsou do nás od dětsví vštepované. Firewalking vás prostě změní do hloubky nevídané.