fbpx

Zažijte úplněk jako žádný jiný a změňte svůj život.

kde?

kolaje

Klubovna obecního úřadu

kdy?

12.října.2019

Od 15.00

vstupenky

500 Kč

Co Vás čeká?

Práce s vnitřním dítětem a sebeláskou na hluboké úrovni.

To jakým zpsůbem se chováme sami k sobě přímo určuje kvalitu prožívání našich životů. Vyrvnáním vytahu se svým vnitřním dítětem se dostanete do prostoru znovunalezeného pohledu na kouzlo tohoto světa.

Lámání šípů a ohýbání roxorů o krční jamku.

Lámání šípů a ohýbání oceli o krční jamku se  může jevit jako bláznivé, ale je to posilující a hlavně dosažitelné. Každá z aktivit kterou budeme na úplňkovém firewalku provozovat v sobě nese silnou metaforu vnitřní síly a překonání překážek, ať už v běžných aktivitách nebo na naší duchovní cestě.

šamanské kakao

Kakao je mocný léčitel, který má potenciál otevřít vaše srdce a pomoci v hlubokém emocionálním uvolnění. Proto kakaový obřad přidávám ke všem svým firewalkům. Ve chvílích, kdy se noříte do hlubin svého strachu je důležité, aby porozumění nepřišlo jenom skrze práci s myslí, ale dostalo se do hloubky vašeho srdce.

Lámání dřevěných desek a cihel holou rukou.

Když máte před sebou prkno o tloušťce stolu, nebo cihlu ze které se staví domy, a vašim úkolem je jí prorazit, tento úkol se může jevit nadlidský. O to však větší je váš pocit vniřní síly, když se vám to podaří. A ano i toto je možné!

chůze po střepech

Střepy jsou pro mnoho lidí ještě strašidelnější než žhnoucí uhlíky. Jsou to však mocní učitelé, kteří nás učí tomu, bez čeho prakticky nelze v životě uspět a to naprosté přítomnosti.

chůze po žhavém uhlí

Když procházíte kobercem ze žhavých uhlíku o teplotě bezmála 700 ° C, pocítíte energii a sílu ohně, pochopíte, jak moc jsme omezeni nepotvrzenými domněnkami a programy, které jsou do nás od dětsví vštepované.